please wait, site is loading

Hakkımızda

1995 yılında aile şirketi olarak kurulan İR-OR Tekstil İrfan Aydın ve Orhan Aydın tarafından ticaret hayatına başlamıştır.

 

Butik tarzı seçkin firmalara üretim yapan en son teknolojiyi yakından takip ederek en büyük yatırımını teknoloji ve makine parkuruna yatıran İR-OR Tekstil, Rusya , Ukrayna, Amerika , İngiltere başta olmak üzere ihracat yapmakta yurt içinde ise oldukça faal bir müşteri portföyü ile çalışmalarını devam ettirmektedir. 2012 yılında Sedef Triko’ yu ardından 2014 yılında Neyir Triko’yu ve Arslanlı Triko’yu satın alarak özel kreasyonlarını iç pazara da sunan İR-OR Tekstil model ve üretim gamı ile de sektörde liderliğe her zaman adaydır.

 

Dünyanın en iyi iplik ve hammaddelerini kullanmayı ilke edinen İR-OR Tekstil İtalya ile bu konuda uzun zamandır ortak çalışmalar yapmakta ve Ar-Ge Ünitelerini yenilemekte ve en iyisini üretmeyi kendine ilke edinmektedir.Butik tarzı seçkin firmalara üretim yapan en son teknolojiyi yakından takip ederek en büyük yatırımını teknoloji ve makine parkuruna yatıran İR-OR Tekstil, Rusya , Ukrayna, Amerika , İngiltere başta olmak üzere ihracat yapmakta yurt içinde ise oldukça faal bir müşteri portföyü ile çalışmalarını devam ettirmektedir. 2012 yılında Sedef Triko’ yu ardından 2014 yılında Neyir Triko’yu ve Arslanlı Triko’yu satın alarak özel kreasyonlarını iç pazara da sunan İR-OR Tekstil model ve üretim gamı ile de sektörde liderliğe her zaman adaydır.